Evomax Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan

Geniş kapasite seçeneği 42, 65, 90, 105, 125, 160 kW
Maxsimum çalışma basıncı 6 bar
Modülasyon oranı 5:1
Garant 3 Yıl

-   Tek başına bir tek kazan ile bireysel kullanımda veya kaskad yapılandırılarak oluşturabilen sistem çözümü, EVOMAX 2’nin tüm kapasite ihtiyaçlarına en verimli yanıtı verebilmesinin sırrıdır.

-   EVOMAX 2 ürün yelpazesi, işletme maliyetlerini de düşük tutmak için % 97,2’ye varan mevsimsel verimlilikle çalışır ve Sınıf 6 değerinde (56 mg/kWh altı) düşük emisyon değerleri ile çevre dostudur.

-   Plakalı eşanjöre ihtiyaç duymadan yüksek binalarda ve toplu konutlarda maxsimum 6 bar’a kadar çalışma basıncı imkanı sunar.

-   Kaliteli komponent birleşimi ve Dahili atık gaz geri akım klapesi özelliği ile , 3 yıl garantili EVOMAX 2’nin üstün kalitesinin ve başarılı teknik tasarımının göstergelerindendir.

-   Bir tesisatın maliyetini ve genel yüksekliğini, harici olarak takılan baca klapesine kıyasla azaltan kaskad baca kurulumları için kritik bir güvenlik özelliği olan atık gaz geri akım klapesi cihazın içinde dahili olarak bulunmaktadır.

-   Varican modülü cihazların sıralı devreye girmesini sağlarken, basit soketli yapısı ile karmaşık kaskad kontrol sistemi olmadan bağımsız olarak master kazan üzerinden diğer yardımcı kazanların ısı talebine göre modülasyonlu olarak çalışmasını sağlar.

-   Kaskad uygulamalarda planlamayı ve kurulumu kolaylaştıran tek bir en ve yükseklik ölçüsü, EVOMAX 2’nin tüm kapasite tipleri için geçerlidir.

-   Evomax 2’nin yeniden tasarlanmış ön ve yan olmak üzere 3 tarafından açılabilen kapakları sayesinde servis ve bakım için cihaz içerisine erişim kolaylığı sunar.*   Farklı kapasite ve alternatif ürünler için iletişim: 0216 466 7009 / 0216 466 7013